cz sk pl eng 
login   heslo   

Kazuistika (případová studie) popáleniny

18.2.2009 - Velmi vážná popálenina předloktí s nekrózou kůže by vyžadovala odstranění této tkáně a její nahrazení. Pacient však odmítl zásah. Po dvou týdnech aplikace Biostimulem je popálenina zcela zhojená.

soubor typu PDF (505 kB)


Využití progresivní fototerapie FOTONYX ve veterinární praxi

1.12.2008 - Případová studie popisuje 3 různé zdokumentované případy veterinárního lékaře MVDr. Jiřího Karlíka z České Třebové, které potvrzují, že Biostimul několikanásobně urychluje léčbu pacientů.

soubor typu PDF (269 kB)


Kazuistika (případová studie) ekzému

7.11.2008 - Velká zanícená ložiska jsou bolestivá a nepříjemně svědí. Tím se zvyšuje riziko zanesení infekce a výrazně se zpomaluje proces hojení. Dermatitidy často souvisejí s poruchou imunitního systému, proto je náchylnost k virovým a bakteriálním infekcím významně vyšší.

soubor typu PDF (212 kB)


Kazuistika (případová studie) diabetické nohy (II.)

7.10.2008 - Defekt na plosce nohy je velmi hluboký, bolestivý se zanícenýmii okraji. V okolí defektu dochází k odumírání tkánì. V případě takto otevřeného a téměř nehojícího se defektu hrozí pacientovi závažné komplikace, např. otrava krve. Vlivem diabetu dochází k poškození cév a tím i poruchám cirkulace krve zejména v dolních končetinách, což ztěžuje proces hojení. Hojení je navíc zpomaleno celkově ššpatnyým zdravotním stavem pacienta.

soubor typu PDF (1036 kB)


Kazuistika (případová studie) diabetické nohy

15.9.2008 - Chodidlo i laterální strana nohy je velice bolestivá, oteklá. U diabetických pacientů může dojít např. následkem poranění ke vzniku velmi obtížně se hojící rány. Vlivem diabetu dochází k poškození cév a tím i poruchám cirkulace krve zejména v dolních končetinách, cožž ztěžuje proces hojení.

soubor typu PDF (628 kB)


1 |

2

 | 3 | 4


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.