cz sk pl eng 
login   heslo   

Pro klientyZkušenosti
Reference
Případové studie
Lékař radí
Nejčastější dotazy
Vademecum zdraví
BiotherapyInfo
Příběhy měsíce
Klub Biotherapy

Vyberte si kategorii:
Kožní (dermatologické) obtíže Gynekologické potíže, těhotenství, porod Postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy
Stomatologické obtíže, postižení sliznice dutiny ústní a nosní Ostatní obtíže Veterinární indikace

Vyberte si dle klíče:

Přidejte vlastní zkušenost
» 

postižení pohybového aparátu, bolestivé stavy

  

Problémy s páteří u psa ...

 
 Jana Hanzlíčková (Výprachtice)
 

Biostimul jsem měla krátkou dobu. Můj pes, je mu 13,5 roku, začal mít problémy s páteří v bederní oblasti – měl obtíže při chození. Po telefonátu na konzultační linku Biotherapy jsem začala nasvěcovat doporučená místa a bylo vidět zlepšení a ustoupení bolesti. Začala jsem 2x denně 5 min. stálým světlem 5 dní, dále pulzním 10 dní 2x denně 5 min. problémy ustoupily a pes mi znova běhá, je dobrý. Než jsem začala tyto aplikace, musela jsem ho nosit ven v náručí.
Maminku brněla ruka – prsty, v noci je přestala cítit, nasvěcovala je 2x denně 5 min. stálým světlem, po 4 dnech pulzním a po cca 10ti dnech tyto problémy ustoupily.

Náš komentář


Nepřemýšlejte zdlouhavě o tom, zda se dá na vzniklý zdravotní problém Biostimul použít – ptejte se jen, jak ho správně aplikovat. Jedině díky včasnému dotazu na naši odbornou informační linku je pes paní Hanzlíčkové znovu schopen běhat a nám nezbývá, než jim oběma pogratulovat. Popsaná zkušenost je dalším z celé řady důkazů o vysoké účinnosti univerzální světelné terapie na živé organismy, a to bez rozdílu druhu, věku či pohlaví.


Vyvrtnutý kotník a naražené koleno ...

 
 Lucie Miskaříková (Kelč)
 

Bratr Radek hraje místní volejbalovou ligu. Měl vyvrtnutý kotník a naražené koleno. Seděl, učil se a svítil, svítil a svítil. Další týden při zápase měl zase bolest v kotníku a po nasvícení mohl opět druhý den hrát . DÍKY BIOSTIMULU!

Náš komentář


Použití Biostimulu v oblasti sportu patří k nejčastěji uváděným a dokumentovaným zkušenostem. Aktivní sportovci oceňují jak jeho mobilitu, která umožňuje aplikovat Biostimul přímo na místě, neprodleně po vzniku poranění, tak i možnost následné léčby v klidu domova, bez nutnosti dojíždět ke sportovnímu či praktickému lékaři.


Pokousání od psa...

 
 Ota Válek (Bratislava)
 

Sousedku na chalupě pokousali psi - stehno, lýtko. Po týdenní terapii pomocí Biostimulu se jí rána pěkně vyhojila.

Náš komentář


Rychlého efektu "vyhojení" rány po pokousání psa, které se obvykle vzhledem k povaze takto vzniklých ran obtížně hojí, bylo dosaženo především díky kombinovanému biostimulačnímu a protizánětlivému efektu Biostimulu. Několikatýdenním pokračováním v léčebné terapii i po bezprostředním zhojení rány lze navíc preventivně zabránit vzniku jizev, případně k odstranění (zneviditelnění) jizev již existujících.


Bolesti v koleně, zánět kloubního pouzdra...

 
 Lenka ŠMÍDOVÁ (jachtařka, reprezentantka ČR)
 

Bolesti pravého kolena, zánět v kloubním pouzdře - na doporučení reprezentačního lékaře aplikováno světlo Biostimul v pulzním režimu, během první minuty se pocitově bolest mírně zvedla, ale v průběhu další terapie velmi rychle odezněla a koleno bylo bez bolestí. To mi pomohlo zvládnout předolympijskou přípravu a celý olympijský jachtařský závod bez bolestí a určitě to přispělo k mojí pohodě a zisku stříbrné medaile. Děkuji za skvělý český výrobek!

Náš komentář


Sytémy světelné terapie Biostimul dnes najdete jako nezastupitelného pomocníka při terapii celé řady sportovních úrazů ve výbavě mnoha desítek předních českých reprezentantů.


Léčba se zkrátila o tři týdny ...

 
 Petr Beneda (Rokycany)
 

Při fotbalovém zápase jsem si natáhl sval na levé noze. Běžná léčba dle předcházejících zkušeností trvala zhruba 1 měsíc, při pravidelném nasvícení Biostimulem 2x denně se léčba zkrátila o tři týdny, kdy jsem mohl vyzkoušet zatížení svalu na tenisu. Doporučuji.

Náš komentář


Díky obdobným výborným zkušenostem s urychlením doby léčby, která se v průměru zkrátí o 1/3 až 1/2 běžné doby, je Biostimul u sportovců velmi oblíbený a stává se postupně nedílnou součástí jejich základní výbavy. Tomu výrazně napomáhá i možnost využití Biostimulu(accu) + s integrovanými nabíjecími akumulátory a se zvýšenou aplikační účinností.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.