cz sk pl eng 
login   hasło   

Světlo pro osmičku (pro Prahu 8)

19. 1. 2009

 - Praha (BT) – Nadační fond společnosti Biotherapy ve spolupráci s klientským centrem společnosti Biotherapy v Paříkově ulici připravily pro občany Praha 8 akci "Posviťte si na zdraví", v rámci které mohou udělat něco pro své zdraví, krásu či vitalitu.

Od 1. – 28. 2. 2009 si každý občan Prahy 8 může přijít v rámci nadačního programu „ZDRAVÍ 2008“ zdarma vyzkoušet přínos moderní progresivní fototerapie FOTONYX. Jde o velmi efektivní, a přesto neinvazivní, nezatěžující a časově nenáročnou metodu léčby i prevence celé řady obtíží, a to i v případech, kde klasické léčebné postupy jsou bez zjevného účinku. Velkou předností moderních fototerapeutických metod je možnost kombinace s dalšími léčebnými postupy a procedurami. Ozdravný program zahrnuje 5 dvacetiminutových aplikací progresivní fototerapie FOTONYX v celkové hodnotě 750 Kč. Za občany Prahy 8 je však v uvedeném termínu uhradí v rámci projektu „Zdraví 2008“ Nadační fond Biotherapy, a to v plné výši. Součástí projektu jsou i odborné semináře, které se konají v prostorách klientského centra Biotherapy na Praze 9, a to vždy ve čtvrtek od 17:00 do 18:30 hodin. Projekt tak plynule navazuje na velmi úspěšnou akci nadačního fondu pro občany Prahy 9, kde proběhl v prosinci loňského roku.

Spolupořadatelem akce je ryze česká společnost Biotherapy působící v oblasti vývoje, výroby a prodeje biomedicínských systémů a produktů určených pro péči o zdraví, a to jak pro osobní, tak pro klinické použití. Metoda Fotonyx vyvinutá vědeckým týmem společnosti Biotherapy a produktová řada Biostimul, která tuto metodu využívá, získala řadu ocenění u nás i ve světě. Společnost Biotherapy věnuje pozornost také otázkám výzkumu i sociální problematice a to zvláště prostřednictvím Nadačního fondu Biotherapy. V případě zájmu o podrobnější informace, konzultaci či objednání k bezplatné terapii volejte infolinku: 777 724 335 nebo pište email na: info@biotherapy.cz


© Copyright 2003 Biotherapy, s.r.o. All Rights Reserved.